Heřmanický relax

17.12.2023

Předvánoční období bývá často paradoxně nabité hromadou práce, spěchem a stresem. Je to zároveň ideální čas na to, abychom se na stres podívali blíže a zjistili, jak s ním pracovat. Proto jsme si pro Vás připravily s psycholožkou Mgr. Markétou Paprotovou odpolední workshop, na kterém budete mít skvělou příležitost na chvíli se zastavit, načerpat nové informace, příjemně si zacvičit a vychutnat si šálek teplého heřmánkového čaje. Workshop je vhodný pro všechny, ať už se józe věnují či se s ní ještě nesetkali.

  • Na úvod si řekneme něco o stresu, jak to funguje na hormonální úrovni, a co se to vlastně s námi při něm děje. Podíváme se na fakta, mýty a zjistíme, jestli pro nás ze stresu plyne i něco pozitivního. A možnost bude i na vlastní kůži si otestovat, jak si na tom stojíme.
  • Při tom si vychutnáme heřmánkový čaj a dobroty
  • Ukážeme si uklidňující dechová cvičení
  • Zacvičíme si pohodovou lekci jógy zaměřenou na rozhýbání a uvolnění těla
  • Užijeme si prodlouženou relaxaci s vizualizací

Kdy: 17.12.2023
Kde: Kulturní dům Ostrava-Heřmanice
Cena: 490 Kč
Rezervace místa nutná.
Informace o workshopu budu přihlášeným zasílat začátkem prosince. 

Na koho se můžete těšit?

Mgr. Markéta Paprotová

Jako psycholožka se věnuji zejména krizové intervenci a první psychologické pomoci. Člověka vnímám celostně, všímám si, jak je náš emoční svět provázán s tělem a ráda proto pracuji nejen v rozhovoru, ale i s pohybem, dechem a imaginací.  

Mgr. Simona Tuchtasunová

Na józe miluji její pestrost a to, jak si v ní každý může najít to své. Pro workshop jsem si připravila antistresovou sestavu, kdy se budeme v jednotlivých pozicích rytmicky rozhýbávat a učit se vnímat své tělo a emoce v něm uložené.