Jedinečný balíček - soukromá lekce jógy se Simčou a Komilova masáž

10.04.2019

Milí klienti,

1. 5. otevíráme novou masérničku, kde budeme moci krásně propojit to, co oba milujeme - jógu s masáží. 

Pokud s jógou začínáte, na lekcích nestíháte, nejste si jisti, zda-li děláte pozice správně, nebo se chcete zaměřit na určitý problém (zbavení se stresu, bolesti zad, lepší pochopení jógy), je tento balíček přesně pro Vás.

Masáž i lekci jógy přizpůsobíme přímo na míru Vašim potřebám. Nejdříve si popovídáme o tom, co potřebujete či co Vás trápí. Poté se budeme hodinu věnovat cvičení jógy, během kterého Vás Simča povede, opraví všechny chybičky a ujasní všechny nesrovnalosti. Po cvičení přijde ta nejlepší relaxace - hodinová masáž od Komila dle Vašeho výběru. Pokud budete mít chuť, posedíme na konci u čajíčku a drobné svačinky. Pitný režim je samozřejmostí. 

Jedinečnost tohoto balíčku spočívá v tom, že hodinová soukromá lekce je schopna posunout Vás v praxi dále, než celý kurz ve skupině. Masáž po lekci je dokonalou tečkou, která umocní účinky cvičení a nabije Vás novou energií.

Pozor! Tento balíček bude dostupný jen v průběhu května pro prvních 10 zájemců. V případě velkého zájmu však ale akci určitě v budoucnu zopakujeme.

Cena: 1200 Kč
Dostupnost: od 5. 5. do 5.6. 2019
Rezervace: ZDE nebo emailem na masazesitora@gmail.com