Rezervace

Storno podmínky


Jednorázová návštěva lekce

Lekce jógy je možné rezervovat nejdříve 30 dní předem a nejpozději hodinu předem. Rozhodnete-li se přijít bez rezervace, ověřte si v systému, že jsou na lekci volná místa.

Pokud se nebudete moci na lekci dostavit, můžete kdykoliv poslat náhradníka. Lekce můžete zdarma stornovat do dvou dnů před datem konání. Využijte včas možnosti storna, pokud na Vás leze nemoc, doporučuji rezervaci zrušit a pokud budou volná místa tak pak obnovit. Ať nedržíte místa jiným zbytečně.Pozdější storna pak zprávou nebo emailem. V případě, že se najde náhradník, neplatíte nic. Pokud si Vaše místo nikdo nevezme, storno dva dny a jeden den před lekcí činí 30% z ceny. Storno ve stejný den 100% z ceny. Neomluvenou lekci je třeba zaplatit. 

Kurz

Při zakoupení celého kurzu máte své místo rezervované na všech navazujících lekcích a je jen na Vás, zda-li dorazíte. Pokud se nebudete moci zúčastnit, můžete za sebe kdykoliv poslat náhradníka. V případě, že se z lekce omluvíte nejpozději 2 dny předem, můžete si přijít lekci nahradit jindy. U krátkého kurzu (4 - 7 lekcí) máte nárok na jednu náhradu, u delších kurzů 2 náhrady.

Workshop

Z workshopu se můžete zdarma omluvit nejpozději do 7 dnů před datem konání. Později platí storno podmínky:
Zrušení rezervace 6 - 4 dny před konáním: 40% z ceny; 3 - 2 dny před konáním: 60% z ceny; pozdější zrušení: 80% z ceny.
Kdykoliv za sebe můžete poslat náhradníka.

Pobyty a delší akce (půl dne, celý den)

Zálohy jsou nevratné, u doplatků se domluvíme individuálně dle situace.