Otevřené lekce: Ashtanga mysore

26.10.2019

Ptáte se - a co Ashtanga? A tak to zkusíme - v nedělním čase od 18:00 nevedené lekce první série Ashtangy. Mysore styl je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, neboť si lekci vedete sami a cvičíte jen dle svého dechu. Délka lekce je 75 min, ale je jen na Vás kolik času budete potřebovat - zda-li skončíte dříve nebo později.
Vhodná je aspoň základní znalost Ashtangy, ať netápete o čem to vlastně jde. Pokud jste se s Ashtangou ještě nesetkali, srdečně Vás zveme na víkendový kurz 11. a 12. 1. 2020, kde si vše řádně vysvětlíme a naučíme. 
Do konce roku budou dva termíny: 24. 11 a 22. 12. Pokud o lekce bude zájem, pak budeme po novém roce pokračovat pravidelně každou neděli. 

Cena lekce je 100 Kč, starat se o Vás bude Simča s Komilovou asistencí. Jedná se o otevřené lekce s rezervací - pokud víte, že dorazíte, rezervujte si místo nejpozději den předem (last minute rezervace či příchod bez rezervace jsou ovšem také možné). V případě nízké účasti (méně než 4 osoby) bude lekce v neděli dopoledne zrušena a my budeme všechny přihlášené informovat emailem.