Pobyt: Podzimní ztišení

22.06.2018


Srdečně Vás zveme na další z našich oblíbených víkendů s jógou do jógového i gurmánského ráje na Antariku, kde se budeme intenzivně věnovat józe a posouvat se mílovými kroky kupředu.
Čeká Vás spousta nejrůznějších lekcí jógy, kde se skvěle protáhneme a zaměříme na vše důležité. Prostor bude také pro individuální jógové konzultace. Po cvičení oceníte úžasnou aromateraputickou masáž, během které Komil rozmasíruje všechny ztuhlé svaly a napětí z Vás spadne jako balvan. Antarik je proslavený svou chutnou vegetariánskou kuchyní, která osvěží tělo a oblaží chuťové pohárky. Zvláště ten karamelový koláč... Skvělým bonusem je samota v lesích, po kterých se můžete celý den procházet a rozjímat.
V sobotu si budou moci zájemci ručně vyrobit své vlastní botky s Ivetkou, která má zlaté ruce. Během rezervace v systému napište do zprávy, zda-li budete mít o workshop zájem, ať Ivča ví kolik materiálu nakoupit.

Rezervujte si termín 26. - 28. 10. 2018. Cvičit budeme v malé skupince ( 8 - 12 osob) 
Víkendem Vás provedou Simča a Komil.

Cena

Zahrnuje ubytování ve dvou/tří lůžkových pokojích (společné sociální zařízení na chodbě), vegetariánskou stravu (3x denně), program a aroma masáž (šíje, obličej a hlava cca 20 min)

  • 2800 Kč
    Slevy:

    200 Kč za rychlé přihlášení (do 31. 8.) Závazná přihláška je platná po zaplacení  nevratné zálohy 1500 Kč.

    100 Kč (nelze sčítat s rychlým přihlášením) pro účastníky kurzů a předchozích pobytů; studenty; další rodinné příslušníky

  • V případě nenaplnění počtu lze vzít také nejógující partnery/ členy rodiny, kteří si zaplatí pouze ubytování.

  • Workshop výroba barefoot sandálků s Ivetkou cca 250300 Kč (cenu upřesníme po nákupu, platí se na místě Ivči), zahrnuje materiál na výrobu vlastních botek.