Podzimní jógové kurzy

20.09.2023

⚡️Zápis do podzimních kurzů je tady⚡️ 

Snažila jsem se, ať je nabídka co nejpestřejší. Doufám, že si vyberete ☺️ 

Nezávazně se můžete přihlašovat a odhlašovat do 5.9. Poté budu do dvou dnů zasílat na mail potvrzení a informace. Pokud se nějaký kurz nenaplní, bude zrušen. Pokud Vás láká kurzů více, pak na další máte 25% slevu.

  • Kurz jógy pro pokročilé PONDĚLKY 16:15 - 17:30 V Sále Šubertova 4. Lekce budou mít 75 min, je vhodný pro všechny, kteří se józe už pár let věnují a případně také lektorují a rádi by načerpali novou inspiraci. Kromě cvičení různorodých lekcí se budeme věnovat také teorii - od jógové filosofie, přes praktický nácvik asistence v ásanách a skládání vlastních sekvencí a lekcí až po zkoumání vlastní osobnosti a mysli :) Účastníci na konci kurzu obdrží certifikát.
  • Jóga pro zdravá záda ÚTERKY od 17:00 v KD Heřmanice bude kurz vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. Budeme se zaměřovat na cviky a techniky, které uvolní a posílí bolavá záda. Lekce budou různorodé - někdy posilovací, někdy relaxační, přesně tak, jak bude potřeba, aby záda nebolela.
  • Kurz jógy pro úplné začátečníky STŘEDY od 17:00 v KD Heřmanice Vás provede úplnými jógovými základy. Naučíme se správně dýchat, pečlivě si vysvětlíme základní jógové pozice a naťukneme také teorii co ta jóga vlastně je. První lekci věnujeme seznámení s úplnými základy. První lekce je na zkoušku za dobrovolné vstupné a budete se moci rozhodnout, zda-li chcete pokračovat kurzem.
  • Aroma jóga proti stresu STŘEDY od 18:15 v KD Heřmanice budou pomalé lekce relaxační jógy, na kterých se budeme protahovat odpočívat všemi smysly a také si povídat o emocích. Ukážeme si různé antistresové techniky. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti.