Seznámení s jógou pro úplné začátečníky

30.08.2023

Přemýšlíte už dlouho, že byste s jógou začali, ale nemáte čas nebo příležitost? Začali jste chodit na lekce jógy, ale v pozicích máte zmatek a nejste si jistí, zda-li je provádíte správně? Chtěli byste ásanám opravdu dobře porozumět, naučit se cvičit správně a dozvědět se něco o jógových sestavách, které můžete z pohodlí domova nebo na dovolené cvičit? Chtěli byste také zjistit něco více o tom, jak meditace pomáhá uzdravit mysl a o čem vlastně jóga je?
Pak jsou tyto lekce přesně pro Vás.

Začneme nezávaznou úvodní lekcí 27,9.. 2023 od 17:00 v nově zrekonstruovaném kulturním domě v Heřmanicích. Na první lekci se dozvíte o čem jóga vlastně je, jak správně dýchat tak, abychom zapojovali všechny dýchací svaly a naučíme se cvičit základní sestavu - podzrav slunci. Jednotlivé pozice si pečlivě projdeme tak, abychom měli jistotu, že je provádíme správně. 

Pokud se Vám lekce bude líbit, můžete pokračovat navazujícím kurzem pro začátečníky, který bude mít 9 lekcí. Během těchto lekcí se naučíme další základní pozice a na každé lekci se zaměříme na určitou skupinu pozic či část těla, které věnujeme pozornost důkladněji. Nebudou chybět ani drobné výzvy :) Vyzkoušíme si také několik dechových technik a meditaci. 

Rezervace na úvodní lekci a na kurz se provádějí dohromady. Na první lekci si jógu vyzkoušíte a pokud Vám lekce sedět nebude, můžete přispět na lekci dobrovolně a kurzem nepokračovat. Pokud se Vám lekce bude líbit, můžete si na konci zakoupit celý kurz. V rezervačním systému si proto rezervujte celý kurz "Jóga pro úplné začátečníky - celý kurz 10 lekcí" a po první lekci se domluvíme, zda-li rezervaci rušíte nebo chcete pokračovat.
Pokud již s jógou či mými lekcemi máte zkušenost a seznámení s jógou již máte za sebou, napište do poznámky že na první lekci nedorazíte. Zaplatíte pak pouze za 9 lekcí na další hodině.

Úvodní lekce seznámení s jógou
Kde: KD Heřmanice
Kdy: 27.9..2023 od 17:00 
Cena: dobrovolná
Co s sebou: jógamatku či jakoukoliv karimatku na cvičení. Pokud jste hodně zkrácení, pak i nějaký starší pásek, který nám v některých pozicích pomůže.

Kurz jógy pro začátečníky
Kde: KD Heřmanice
Kdy: Od 4. 10. 2023 v 17:00 - 18:00
Cena: 1300 Kč za 9 lekcí, 180 Kč jednorázový vstup  (Většina pojišťoven jógu proplácí)
Kapacita kurzu je omezená a často se rychle zaplní zájemcům proto doporučuji brzkou rezervaci. Pokud se Vám první lekce nebude líbit, můžete svou rezervaci zrušit.

Po naplnění kapacity lekcí Vám zašlu email s podrobnými informacemi.