Speciální lekce: Stoj na hlavě

20.02.2019

Širšásána, neboli pozice stoje na hlavě, bývá právem označována za královnu všech ásan. Její účinky jsou široké a provedení jednoduché, pokud víme jak na to a dokážeme své tělo správně připravit.

Pozice stoje na hlavě je velmi příznivá pro statiku páteř, uvolňuje městnání krve pod úrovní srdce, odstraňuje krevní stáze z orgánů. Krásně prokrví mozku a hlavu, čímž zachovává pružnost kapilár a předchází tak migrénám. Prokrvení také účinně bojuje proti vráskám - čas zde prostě plyne obráceně! A to je jen část účinků, které širšásana přináší.

Kontraindikace: Cvik neprovádějí osoby postižené nemocemi oka (odchlípnutí sítnice, záněty), po a během zánětu středního ucha. Nevhodné je provádění obrácených pozic během menstruace. Obtíže mohou mít osoby s vysokým krevním tlakem a sklerózou.

Speciální lekce je zde pro všechny, kteří stále zápolí se stojem na hlavě a rádi by se ho naučili. Na lekci si řekneme vše, co ke stoji potřebujeme vědět, během cvičení v plynulém tempu posílíme a připravíme všechny potřebné partie a projdeme si postupný nácvik. Kdo se na to bude cítit, může se do stoje zvednout, vše je však čistě na chuti a momentální náladě. Odvážlivci si budou moci také vyzkoušet různé varianty stoje na hlavě. Rezervace nutná

Místo konání: Shanti Ostrava
Termín: 5. 3.  19:00 - 20:00 (dle potřeby i déle, rezervujte si pro jistotu čas až do 20:30)
Cena: 120 Kč
Počet účastníků: 8 - 10