Víkend s jógou na Antariku 

07.11.2019


MOMENTÁLNĚ PLNĚ OBSAZENO, HLÁSIT SE MŮŽETE JAKO NÁHRADNÍCI 
Srdečně Vás po dlouhé době zveme na další z našich oblíbených víkendů s jógou do jógového i gurmánského ráje na Antariku, kde se budeme intenzivně věnovat józe a posouvat se mílovými kroky kupředu. Tentokrát nás čekají jemnější zimní lekce jógy, ve kterých budeme zkoumat svou mysl, čistit se a odpočívat. V sobotu dopoledne se můžete zúčastnit tvořivého workshopu, kde se dozvíte spoustu informací o aromaterapii a namícháte si svůj vlastní krém - přesně dle svých potřeb.
Prostor bude také pro individuální jógové konzultace. Po cvičení oceníte masáž, během které Komil rozmasíruje všechny ztuhlé svaly a napětí z Vás spadne jako balvan (více info níže). Antarik je proslavený svou chutnou vegetariánskou kuchyní, která osvěží tělo a oblaží chuťové pohárky. Zvláště ten karamelový koláč... Skvělým bonusem je samota v lesích, po kterých se můžete celý den procházet a rozjímat.

Rezervujte si termín 24 - 26. 1. 2020  Cvičit budeme ve skupince 10 - 14 osob. Víkendem Vás provedou Simča a Komil.

Cena

Zahrnuje ubytování ve dvou/tří lůžkových pokojích, vegetariánskou stravu (3x denně), program (lekce jógy, meditace, přednáška) a masáž v délce 30 minut dle výběru

 • Horní pokoj se společným sociálním zařízením (1/4): 1550 Kč 
  Dolní pokoj s vlastním sociálním zařízením (4/5): 1750 Kč
  Program: 1300 Kč
  Příplatek za aromaterapeutický workshop výroba vlastního krému (2 h) : 100 Kč za materiál, 18 Kč za krabičku na krém (možno donést si vlastní o vel. 50 ml)
 • Slevy:

  100 Kč pro účastníky kurzů a předchozích pobytů; studenty; další rodinné příslušníky

 • V případě nenaplnění počtu lze vzít také nejógující partnery/ členy rodiny, kteří si zaplatí pouze ubytování.

V případě zájmu si lze masáž prodloužit (60 min masáž za 200 Kč, 90 min masáž za 400 Kč). Nutno nahlásit předem. Vybírat můžete z těchto procedur tentokrát také z perliček jako baňkování, dornova metoda a breussova masáž, míčkování, práce se spoušťovými body.