Online lekce jógy- závěrečná lekce

24.06.2020

Milí přátelé a klienti,

srdečně Vás zveme na naše online živé lekce jógy, které se nám v současné krizi jeví jako nejbezpečnější řešení, které má však moc dále Vás posouvat a motivovat ke cvičení. ZDE najdete podrobné informace o technické stránce věci.  V rezervačním systému pak rozvrh a možnost přihlášení.
Pokud si nejste jistí zda-li lekci stihnete apod. můžete se připojit také bez přihlášení pomocí kódů, které naleznete níže - tato možnost je k dispozici jen pokud se už známe (z důvodu ochrany Vašeho soukromí vpouštím do lekce jen ty o kterých vím) . O heslo na všechny lekce si napište soukromě. Za přihlášení v systému budeme moc rádi ať víme, zda-li je o lekci vůbec zájem.
Pokud se ještě neznáme, je nutné rezervovat se v systému a do poznámky napište zda-li jógu cvičíte nebo jste úplný začátečník.

Lekce plánujeme max. 4 dny dopředu. Kódy doplňuji podle toho, zda-li se lekce naplní.

19. 6. 2020 - Yin Yang jóga - závěrečná lekce online
Lekce na které si přijdou na své jak milovníci dynamické Vinyasy, tak milovníci relaxační jógy. V první části se rozhýbeme a posílíme v tempu dynamické Vinyasy, zaměříme se na ramena a zdravá záda, v druhé části přejdeme do relaxačního yin jógového tempa a dáme prostor kyčlím. Na závěr si užijeme kratičkou relaxaci s vizualizací.
Kód pro připojení: doplním v pondělí