Online lekce jógy- rozvrh

12.05.2020

Milí přátelé a klienti,

srdečně Vás zveme na naše online živé lekce jógy, které se nám v současné krizi jeví jako nejbezpečnější řešení, které má však moc dále Vás posouvat a motivovat ke cvičení. ZDE najdete podrobné informace o technické stránce věci.  V rezervačním systému pak rozvrh a možnost přihlášení.
Pokud si nejste jistí zda-li lekci stihnete apod. můžete se připojit také bez přihlášení pomocí kódů, které naleznete níže - tato možnost je k dispozici jen pokud se už známe (z důvodu ochrany Vašeho soukromí vpouštím do lekce jen ty o kterých vím) . O heslo na všechny lekce si napište soukromě. Za přihlášení v systému budeme moc rádi ať víme, zda-li je o lekci vůbec zájem.
Pokud se ještě neznáme, je nutné rezervovat se v systému a do poznámky napište zda-li jógu cvičíte nebo jste úplný začátečník.

Lekce plánujeme max. 4 dny dopředu. 

4.6. od 18:30 hod: Jóga pro zdravé kyčle (speciální lekce)
Zaměříme se na posílení a protažení kyčlí a všech svalů kolem. Připravte si polštářky a cihličky. Kód lekce: 872 5345 1379

5.6. od 21:00 hod: Relaxační večer (pravidelná lekce)
Jemné protažení, prodýchání a vedená relaxace před spaním pro příjemné naladění se na víkend.
Kód pro připojení: doplním

 od 17:30 hod: Ashtanga jóga (pravidelná lekce)
Dynamická lekce u které se zapotíte, posílíte a protáhnete. Občas se můžete těšit také na dechové techniky či meditaci.
Kód pro připojení: 

od 19 hod: Relax jóga (pravidelná lekce)
Jemná lekce s prvky yin jógy, u které si krásně odpočinete. Nachystejte si kromě jógové podložky také deku, polštáře, případně jógový válec a cihličky. Kód lekce pro připojení: