Jógový pobyt pro maminky s dětmi: zvládání vzteku

05.02.2024

Srdečně zveme maminky na podpůrný pobyt do polské Wisły v termínu 5.-7.4.2024 , kde načerpáme spoustu sil, energie a inspirace pro péči o naše ratolesti. Díky józe se krásně protáhneme a posílíme, budeme povídat o výzvách mateřství. Protože to dokáže být velice vyčerpávající a každá maminka si zaslouží, aby o ni bylo královsky postaráno a aby dostala tu nejlepší možnou podporu. 

Co nás čeká?

 • Podpůrná skupinka kojení pro maminky s kojenci (v libovolném věku) ve které probereme vše co Vás zajímá a co zrovna řešíte
  Od pradávných časů bylo kojení samozřejmou součástí péče o miminko. Proto si všechny ženy s kojením navzájem pomáhaly, radily se a sdílely svá trápení. Již od nejútlejšího věku mohly dívky sledovat své početné příbuzenstvo jak pečuje o miminka a podvědomě se všemu učit. V moderní společnosti se však obraz kojení téměř vytratil. Ztratila se také podpora a informace, jak překonávat problémy a zvládnout i výzvy, které kojení přináší.  
 • Laktační poradenství: dvě laktační poradkyně Vám budou po celý pobyt individuálně k dispozici a v případě potřeby pomohou s polohami, přisátím, dokrmem a vším co bude potřeba
 • Tématické povídání na téma vztek u dětí
 • Lekce jógy pro maminky s dětmi: že při dětech není možné najít si chvíli pro sebe a cvičit? Ukážeme si, že to jde i s dětmi. Cvičení bude přizpůsobeno dle věku dětí. Malá miminka a batolátka mohou být u maminek, spinkat, pozorovat a hrát si, větší děti si mohou zkusit zacvičit při vyprávění pohádky. Hlavně se ale zaměříme na maminky a ukážeme si, jak pomocí jógy posílit svaly pánevního dna, pracovat na diastáze, jak správně dýchat, protahovat i posilovat tělo a pracovat se stresem.
 • Další program v přípravě
 • Navařeno, uklizeno: Ubytování s polopenzí
 • Bazén a sauna
 • Společné výlety: Wisła je turistické městečko ve slezských Beskydech, nachází se hodinu cesty od Ostravy. Nachází se zde spousta zákoutí, dětských koutků, cukráren a restaurací. Tatínkové si mohou společně vyšlápnout túru po sousedních vrcholcích. 

Jak takový pobyt vypadá? Zde je video z minulého pobytu :)

Cena

 • 4200 s programem, doprovod bez programu (jen ubytování, jídlo a služby hotelu) 3200. Samostatný pokoj 4400. 

Rezervace

Pobyt je vhodný pro všechny maminky od konce šestinedělí. Skupinka bude mít zhruba 10 maminek abychom zajistily komorní atmosféru. Rezervujte si své místečko včas v systému:

Moc se na Vás těší laktační poradkyně Mamila o.z. Pavla Hyžíková a Simona Tuchtasunová